TANECZNE URODZINY W STUDIO TAŃCA ALIBI

Z nami urodziny Twojego dziecka będą wyjątkowe i niezapomniane

 

Podczas naszych urodzin Państwa dziecko i jego goście będą skakać z radości, gdyż nie ma większej frajdy dla dziecka niż trampolina. Nasi instruktorzy i animatorzy wprowadzą dzieci w cudowny świat zabawy i tańca na trampolinach. Dostosują gry i zabawy do wieku uczestników oraz zadbają o to, aby sprawiły one uczestnikom dużo radości i frajdy. Gwarantujemy uśmiech i zadowolenie na twarzy każdego dziecka.


URODZINKI W DOMU Z ANIMATOREM

Jeśli poszukują Państwo wsparcia w niełatwym zadaniu jakim może być organizacja urodzin w domu bądź ogrodzie. Oferujemy dojazd do klienta.

Z naszym animatorem urodziny Państwa dziecka będą wyjątkowe i niezapomniane. Gwarantujemy uśmiech i zadowolenie na twarzy każdego dziecka, gdyż znamy przepis na udaną imprezę. Wiemy, czego oczekują dzieci i potrafimy sprostać ich wyszukanym wymaganiom. Rodzice maluchów będą mogli swobodnie rozmawiać i bawić się, a dzieci na pewno nie będą się w tym czasie nudzić!

Organizujemy czas, animujemy i razem się nie nudzimy!

Nasza złota zasada każdej imprezy: "Zrobić wszystko, aby każdy świetnie się bawił"

W ramach urodzin oferujemy:

  • tatuaże brokatowe
  • zamykanie w bańce mydlanej
  • gry i zabawy z animatorem w baśniowym klimacie
  • zabawy z chustą animacyjną i tunelem animacyjnym
  • zabawy taneczno-ruchowe i wiele innych
  • upominek dla Solenizantki i jego Gości lub karnet na zajęcia do Studia Tańca Alibi

Organizujemy również urodzinki tematyczne :

Oto nasze programy urodzinowe:

PRINCESS PARTY - To obowiązkowy scenariusz urodzinowej imprezy dla każdej małej damy. Nie martwcie się tym, że Wasza mała księżniczka pragnie zaprosić na swoje urodzinki również chłopców, oni świetnie odnajdą się w roli rycerza lub księcia.

Gwarantujemy baśniowe przyjęcie z mnóstwem zaczarowanych zabaw i wyzwań dla królewskiego dworu. Z nami każda księżniczka poczuje się wyjątkowa i żaden rycerz nie będzie się nudził. Całość animacji zostanie utrzymana w baśniowym klimacie. Z nami każdy uczestnik zabawy rozwinie swoją magiczną fantazję i będzie świetnie się bawił.

SUPERHERO PARTY  Na naszych urodzinkach wszystkie dzieci zmieniają się w swoich ulubionych super bohaterów. Podczas imprezy przeżywamy niesamowite przygody i wykonujemy super wyzwania, w których sprawdzamy swoja siłę i szybkość. Królują zabawy w ratowanie świata oraz łapanie złoczyńców, ponadto szukamy swoich super mocy i rozwiązujemy tajemnicze zagadki. Na czas imprezy wszyscy goście oraz solenizant otrzymują od nas pelerynę oraz maskę by lepiej wczuć się w klimat imprezy i dopasować do swojego ulubionego bohatera. To będzie nie tylko szczęśliwy dzień dla solenizanta ale również wszystkich jego gości, gdyż każe dziecko marzy aby choć przez chwilę zamienić się w swojego ulubionego bohatera i mieć jego super moce.